Biorezonans - Testy na Pasożyty Toruń.VEGA-TEST.Glisty ludzkie Owsiki Tasiemce Przywry

Idź do spisu treści

Menu główne

Biorezonans

Metoda terapii


Terapia metodą biorezonansu (BRT)

Czym jest biorezonans? Na wstępie należy jednoznacznie podkreślić, iż terapia biorezonansowa to nie to samo co elektroakupunktura. Nie wykorzystuje się w niej impulsów, ani dodatnich, ani negatywnych – następuje takie samo zderzenie z elektrycznym prądem, jak gdy ktoś przemawia do mikrofonu albo słucha muzyki w słuchawkach.

Człowiek, to nieskończony układ drgań elektromagnetycznych, jednocześnie wielki i mały. Drgania rodzą się we wszechświecie, wszystkich galaktykach, w narządach i tkankach, w komórkach, cząstkach, atomach. Każdy z
nas żyje w tym ogromnym spektrum wahań i bez nich prawdopodobnie życie jest nie możliwe. Regulacja  funkcji organizmu odbywa się przez drgania elektromagnetyczne generowane przez sam organizm, jak i drgania, które trafiające do niego z zewnątrz.

W organizmie danego człowieka istnieją charakterystyczne drgania elektromagnetyczne, które wykorzystuje się w terapii biorezonansu. Występują nie tylko wibracje elektromagnetyczne, które są korzystne czyli harmoniczne, ale również wibracje patologiczne – nieharmoniczne, które zaburzają jego równowagę fizjologiczną.  Zakłócenia mogą być powodowane przez obciążenia toksyczne, infekcje, czy też przewlekłe choroby.

Urządzenie do terapii biorezonansu ma za zadanie przekazać drgania terapeutyczne do organizmu danej osoby, oczyścić jego organizm ze szkodliwych drgań i dodatkowo doładować częstotliwościami fizjologicznymi. Przekazane częstotliwości harmoniczne są sprzęgane dodatnio a dysharmoniczne ujemnie, a więc inwertowane. Proces powtarza się w ciągu ułamków sekundy. Patologiczne wahania, sygnały są w organizmie niwelowane, redukowane i w końcu są wygaszane. Organizm stopniowo zaczyna prawidłowo sam sterować procesami biologicznymi co z kolei prowadzi do wyleczenia i normalizacji jego procesów biochemicznych. Wtedy zaczyna się proces samo leczenia organizmu.

W terapii biorezonansowej możliwe jest także wprowadzenie do organizmu ludzkiego fal elektromagnetycznych  odpowiadających czynnikom chorobotwórczym np. grzyby, bakterie, wirusy, pasożyty w inwersji. Dzięki temu drobnoustroje obumierają, pozwalając człowiekowi na szybki powrót do zdrowia.  

Zastosowania

Można zaryzykować stwierdzenie, że dla zastosowania tej metody nie ma żadnych granic i przeciwwskazań. Zarówno w medycynie klasycznej i naturalnej największe znaczneie mają własne wahania i drgania pacjenta. Jeśli istotną rolę w terapii danej osoby odgrywają elektromagnetyczne wahania, to można liczyć na sukces stosowania terapii biorezonansowej.

Terapeutyczne działanie może być skuteczne w przypadku choroby wszystkich narządów i układów: Układ limfatyczny, układ nerwowy, układ hormonalny, płuca, serce, krążenie krwi i limfy, alergia i odporność, zwyrodnienie naczyń i miąższu, śledziona, trzustka, wątroba, stawy i kręgosłup, żołądek, tkanki łączne, śluzówki, skóra, zwyrodnienie tłuszczowe, woreczek żółciowy, nerki, pęcherz moczowy  jelito grube, jelito cienkie. Bóle wszelkiego rodzaju: nerwobóle, obrzęki, ciężko gojące się rany, wszystkie stany zapalne, nieżyt żołądka, wrzody, dusznica, pooperacyjna kuracja. Ogromna pomoc jest podczas fazy zrostu złamanych kości, bowiem przyspiesza ona zrost, niweluje ból, przyspiesza ogólny proces zdrowienia.

Nie zawsze terapia biorezonansowa bywa skuteczna. Są to przypadki:

• Gdy w organizmie brak płynów, różnych substancji, brak witamin, występuje niedobór minerałów i mikroelementów, organizm nie produkuje insuliny. Metodą biorezonansową nie da się zlikwidować ich niedoborów.

• Osób, których celem nie jest wyzdrowienie ponieważ „choroba” stanowi dla nich pewnego rodzaju korzyść. Potocznie można ich nazwać symulantami albo hipochondrykami. Są to osoby, które nie przestrzegają zaleceń żadnej terapii
lub przed czasem przerywają ją i znajdują na to setki tłumaczeń. Są lub chcą być postrzegani jako chorzy, wymagający współczucia. Bycie wiecznie chorym to dla nich niemalże sposób na życie.

Terapia biorezonansowa wykorzystywana jest przy leczeniu szerokiego spektrum schorzeń w różnych dziedzinach medycyny. Skuteczność biorezonansu szacuje się na 75 do 85%.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego google-site-verification: google87b7324fcd68bcef.html