Disclaimer - Testy na Pasożyty Toruń.VEGA-TEST.Glisty ludzkie Owsiki Tasiemce Przywry

Idź do spisu treści

Menu główne

Disclaimer

Oświadczenie

DISCLAIMER (zrzeczenie się odpowiedzialności) – proszę przeczytać koniecznie

Nie jestem lekarzem w rozumieniu prawa europejskiego, jestem naturoterapeutą. Nie twierdzę, że jakiekolwiek metody zaproponowane na stronie www.vegatest.pl leczą jakiekolwiek choroby, bo i nie wierzę w choroby, lecz w objawy i reakcje organizmu na bodźce. Nie namawiam do ich stosowania. Nie namawiam nikogo do rezygnacji z konsultacji lekarskich w razie choroby lub innego problemu medycznego.

Wierzę, że wykazując się pewną determinacją i samodzielnością możemy wykorzystać niektóre aspekty elektroniki oraz zdobycze nauki, aby znaleźć przyczyny naszych dolegliwości dla odzyskania i utrzymania zdrowia.

Jednocześnie namawiam Państwa do samodzielnego myślenia. Jesteśmy, bowiem obdarzeni intuicją, wolną wolą i prawem do podejmowania decyzji w kwestiach dotyczących naszego ciała, zdrowia. Mamy prawo do wyboru i wyszukiwania informacji. Uważam, że każda dorosła osoba powinna wziąć na siebie odpowiedzialność za swój stan zdrowia i zrozumieć, że nikt inny, żadne państwo, żadna instytucja, nikt tego nie zrobi za niego.

Metodę Vega-Test oraz proponowane sposoby, aby pomóc własnemu zdrowiu należy traktować w kategoriach własnego rozwijania zainteresowań prozdrowotnych, własnego wyboru, co do sposobu, by pomóc sobie i być w lepszym zdrowiu. W żadnym wypadku nie mogą być one traktowane, jako zamiennik konsultacji lekarskich. Rezygnacja z wizyty u lekarza odbywa się tylko i wyłącznie na odpowiedzialność zainteresowanego.

Metoda Vega-Test, jako sposób odzyskania zdrowia nie reprezentuje poglądów i opinii większości lekarzy w Polsce
(ci, co się sami przekonali mają inne poglądy), farmaceutów ani innych przedstawicieli medyczny akademickiej.
Nie ponoszę odpowiedzialności za to, że wybierzesz sposób pomocy sobie prezentowany na mojej stronie. Nie namawiam Cię do niczego, jeśli się zdecydujesz, to z własnej woli i na własną odpowiedzialność.
W razie wątpliwości, postępuj zgodnie z własnymi przekonaniami.

                                                                                                  

Elżbieta Dancewicz


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego google-site-verification: google87b7324fcd68bcef.html