Działanie metody WRT - Testy na Pasożyty Toruń.VEGA-TEST.Glisty ludzkie Owsiki Tasiemce Przywry

Idź do spisu treści

Menu główne

Działanie metody WRT

Metoda terapii

W celu wykonania badania przy metodzie Vega-test wykorzystuje się, po uprzednim wyszukaniu, jeden biologicznie aktywny punkt na palcach dłoni (naskórek na palcach dłoni nie może być uszkodzony, jeśli tak będzie test jest niemożliwy do do wykonania).
Ten jeden jedyny punkt jest wówczas reprezentatywny dla całego organiczmu.

Za pomocą tego punktu można precyzyjnie uzyskać pełną informację o pracy wszystkich układów i narzadów, a przede wszystkim odszukać patogeny, które zakłócają ich pracę. Znajdujące się w organizmie patogeny i toksyny mają bowiem decydujący wpływ na fukcjonowanie naszego organizmu.

Następnie poprzez ten biologicznie aktywny punkt, za pomocą aktywnej elektrody, którą trzyma diagnosta i biernej elektrody, którą trzyma w dłoni
osoba poddająca się testowi, zostają wprowadzone do organizmu określone wibracje. Urządzenie wskazuje wtedy wynik rezonansu dla danej wibracji – korzystny bądź niekorzystny.

Każda forma życia posiada swój własny, niepowtarzalny zakres częstotliwości i wszystko w naszym ciele ma swoje wibracje. Aparatura Vega- Test posiada w bazie danych (selektorze) rożnorodne medyczne preparaty, które można namierzyć, leczyć i eliminować odpowiednimi częstotliwościami.

Zadaniem
specjalisty jest precyzyjnie namierzyć, sklasyfikować patogen i dobrać dla niego częstotliwosci. Za pomocą Zappera- genatetora o niskim napięciu prądu przekaże on do organizmu badanej osoby indywidualny zestaw częstotliwości, który unieszkodliwi wszystko co szkodzi zdrowiu i systemowi autoimmunologicznemu.

Metoda ta jest bardzo skuteczna, bezbolesna i nieinwazyjna. Pozwala ona zdiagnozować i wyeliminować patogeny.
Najprostszą i najmniej uciążliwą metodą pozbycia się pasożytów są prądy o niskiej częstotliwości. Następnie należy oczyścić krew i wspomóc organizm dobrymi syplementami w utrzymaniu homeostazy.


Zapraszamy do telefonicznej rejestracji: 534-699-600  Toruń    

Uwaga!
Test
, metodą Vega-Test nie zastępuje profesjonalnej wizyty i badań lekarskich. Zawsze należy kontaktować się ze swoim lekarzem specjalistą. Opisany powyżej generator częstotliwości może być używany jedynie na własną odpowiedzialność, a producent nie ponosi odpowiedzialności za efekty testów i poprawy stanu zdrowia, które są indywidualną sprawą każdego organizmu.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego google-site-verification: google87b7324fcd68bcef.html