F-scan - Testy na Pasożyty Toruń.VEGA-TEST.Glisty ludzkie Owsiki Tasiemce Przywry

Idź do spisu treści

Menu główne

F-scan

Metoda terapii

Aparatura F-scan umożliwia szybką diagnozę oraz pozwala określić indywidualne częstotliwości dla konkretnego badanego organizmu ludzkiego. Urządzenie zaprojektowane w Szwajcarii umożliwia tym samym wskazanie zaburzeń związanych z pasożytami, patogenicznymi drobnoustrojami. Następnie częstotliwości odwrotnie są wykorzystane do eliminacji dysfunkcji organizmu.
Biorezonansowy (DIRP)  Vega-test, przy użyciu innowacyjnego sprzętu F-scan, określa częstotliwości potrzebne do uzdrowienia organizmu oraz do poprawy jego funkcjonowania. Następuje likwidacja infekcji bakteryjnej czy wirusowej oraz pasożytów (nicieni, przywr, tasiemców) występujących w danej chwili w badanym organizmie.

DIRP jest to zautomatyzowana metoda mająca na celu otrzymanie biorezonansowego sprzężenia zwrotnego od badanego, gdy przekazywana jest mu odpowiednia częstotliwość. Metoda ta różni się od biorezonansu wykorzystywanego w innych urządzeniach do diagnozy Vega-test, gdyż opiera się na biorezonansie częstotliwościowym.

Metoda Vega-test za pomocą badania DIRP podobna jest do działania synchrometru. Patogeny pokazują swój biorezonans częstotliwościowy, czyli ich najczulszy punkt. Częstotliwość biorezonansowa przekazywana jest za pomocą czynnej elektrody trzymanej w lewej dłoni (anoda) połączonej do przewodu zabiegowego. Elektroda palcowa - sonda (prawa dłoń) przenosi biorezonansowe sprzężenie zwrotne do urządzenia, gdzie dane są wyświetlane i gromadzone.

Zaletą F-scan jest możliwość ustalenia szerokiej gamy zakresu częstotliwości wg opracowań przez Dr Huldy Clark czyli ok. 300 jednostek patogenicznych oraz zdiagnozowanie organizmu w bardzo krótkim czasie (10-15 min.).  Podane częstotliwości można porównać z tabelami Dr Huldy Clark. Patrz strona: http://www.vegatest.pl/cz-stotliwo-ci-patogenow.html
Urządzenia posiadają odpowiednie oznaczenia CE i certyfikaty w instrukcjach obsługi świadczące o bezpieczeństwie ich użytkowania.

Zapraszamy do telefonicznej rejestracji: 534-699-600 Toruń


Uwaga!
Test aparatem F-Scan nie zastępuje profesjonalnej wizyty i badań lekarskich. Zawsze należy kontaktować się ze swoim lekarzem specjalistą. Opisany powyżej generator częstotliwości może być używany jedynie na własną odpowiedzialność, a producent nie ponosi odpowiedzialności za efekty testów i poprawy stanu zdrowia
, które są indywidualną sprawą każdego organizmu.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego google-site-verification: google87b7324fcd68bcef.html